ADWOKAT

ADWOKAT RADOM

Adwokat Joanna Kaźmierczak

Adwokat Joanna Kaźmierczak

Adwokat Joanna Kaźmierczak ukończyła wydział Prawa na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.
Ukończyła aplikację prokuratorską w Prokuraturze w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Przez 10 lat pracowała w Prokuraturze w Kielcach- początkowo jako asesor, a następnie prokurator tejże prokuratury- zdobywając bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych oraz występowaniu przed sądami różnych instancji.
Jako osoba ambitna i szukająca nowych wyzwań otworzyła  własną kancelarię adwokacką, która od 2008 roku świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Członek Izby Adwokackiej w Radomiu.
Kolejnym wyzwaniem kancelarii “KAZUS” była filia w mieście Zwoleń która działa z powodzeniem od 2014r.
Zdobyta ponad dwudziestoletnia praktyka prawnicza(prokuratorska i adwokacka), wiedza i wieloletnie doświadczenie pomagają mi troszczyć się o powierzone przez klientów sprawy z należytą starannością, w pełni odpowiadającą wymogą prawa i interesom klientów. ADWOKAT RADOM Posiadam szeroką wiedzę z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, administracyjnego i gospodarczego, jak również dysponuje odpowiednim i bogatym praktycznym doświadczeniem w prowadzeniu trudnych spraw których nie podejmują się młodzi adepci prawa. Jednocześnie współpracuję z wybitnymi i renomowanymi Kancelariami Adwokackimi w całej Polsce oraz europie w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi prawnej dla swoich Klientów.  W swoim dorobku posiadam setki sporządzonych pism, opinii,  umów a co najważniejsze większość spraw prowadzonych przez kancelarię kończy się sukcesem.

Kancelaria Adwokacka Radom Kazus Adwokat Joanna Kaźmierczak, porady prawne, sprawy cywilne, karne, prawo gospodarcze, rozwody, obsługa prawna firm, Zwoleń

Komentowanie jest wyłączone