ADWOKAT RADOM-ZWOLEŃ

adwokat radpm

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Kaźmierczak

Kancelaria Adwokacka adwokat Joanny Kaźmierczak jest prężnie rozwijającą się kancelarią działającą na rynku od 2007 roku. Naszym nadrzędnym celem jest kompleksowe rozwiązanie problemu Klienta przy uwzględnieniu optymalnych kosztów. Skupiamy się na wyznaczonym przez Klienta celu i jego oczekiwaniach. Oceniamy ryzyka prawne związane z oczekiwaniami i celami naszych Klientów i doradzamy rozwiązanie, które będzie najbardziej korzystne. Współpracujemy z notariuszami, komornikami i doradcami podatkowymi. Kancelaria zapewnia również obsługę osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz karnego.

W celu przyjęcia zlecenia prowadzenia sprawy zapewniamy Klientowi kontakt dostosowany do jego oczekiwań (osobisty, telefoniczny lub mailowy). Po wstępnej analizie dokumentacji i problemu proponujemy zawarcie umowy obsługi prawnej. Umowa reguluje prawa i obowiązki stron, zapewnia Klientowi pełną wiedzę dotyczącą prowadzonej przez nas dla Klienta sprawy.

Adwokat Joanna Kaźmierczak

26-600 Radom,  ul. 25 Czerwca 45/5

Filia kancelarii Adwokackiej w Zwoleniu

26-700 Zwoleń, ul.Krakowska 15A

Tel.510-588-307 ; Fax:48-370-17-83

kancelaria@kazus.eu

Kancelaria Adwokacka Radom Zwoleń, Kazus Adwokat Joanna Kaźmierczak, porady prawne, sprawy cywilne, karne, prawo gospodarcze, rozwody, obsługa prawna firm, Zwoleń, Adwokaci, prawnicy, porady prawne, mecenas.
Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS