Adwokat Joanna Kaźmierczak

Kancelaria Adwokacka Kazus Radom
Tel. 510588307

Adwokat Joanna Kaźmierczak

ukończyła wydział Prawa na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła aplikację prokuratorską w Prokuraturze w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przez 10 lat pracowała w Prokuraturze w Kielcach- początkowo jako asesor, a następnie prokurator tejże prokuratury- zdobywając bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych oraz występowaniu przed sądami różnych instancji.
Jako osoba ambitna i szukająca nowych wyzwań otworzyła własną kancelarię adwokacką, która od 2008 roku świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Członek Izby Adwokackiej w Radomiu. Kolejnym wyzwaniem kancelarii “KAZUS” była filia w mieście Zwoleń która działa z powodzeniem od 2014r.
Zdobyta ponad dwudziestoletnia praktyka prawnicza (prokuratorska i adwokacka), wiedza i wieloletnie doświadczenie pomagają mi troszczyć się o powierzone przez klientów sprawy z należytą starannością, w pełni odpowiadającą wymogą prawa i interesom klientów. ADWOKAT RADOM Posiadam szeroką wiedzę z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, administracyjnego i gospodarczego, jak również dysponuje odpowiednim i bogatym praktycznym doświadczeniem w prowadzeniu trudnych spraw których nie podejmują się młodzi adepci prawa. Jednocześnie współpracuję z wybitnymi i renomowanymi Kancelariami Adwokackimi w całej Polsce oraz europie w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi prawnej dla swoich Klientów. W swoim dorobku posiadam setki sporządzonych pism, opinii, umów a co najważniejsze większość spraw prowadzonych przez kancelarię kończy się sukcesem.

Kancelaria Adwokacka Radom Kazus Adwokat Joanna Kaźmierczak, porady prawne, sprawy cywilne, karne, prawo gospodarcze, rozwody, obsługa prawna firm, Zwoleń

Adwokat Joanna kaźmierczak

Dura lex, sed lex  – twarde prawo, lecz prawo

Zakres usług

Klienci indywidualni

 Czytaj więcej…

Obsługa firm

Czytaj więcej…

Porady on line

Czytaj więcej…

Potrzebujesz konsultacji?

Jeśli potrzebujesz porady prawnej lub chcesz zlecić reprezentacje w sądzie to napisz do mnie wiadomość lub zadzwoń. Tel. 510-588-307

Głowne specjalizacje

Statystyka procentowa ilość prowadzonych spraw.

  • Prawo karne 98% 98%
  • Prawo rodzinne 89% 89%
  • Prawo cywilne 78% 78%
  • Prawo gospodarcze 60% 60%
  • Prawo spółdzielcze 50% 50%
ZADZWOŃ DO NAS